Katalog produktów

Każdy z naszych Klientów (obecnych, jak i przyszłych) przed złożeniem zamówienia może dokładnie zapoznać się z naszymi produktami. Nasz katalog pozwoli na wybranie odpowiedniego wykończenia, dzięki czemu nie będzie problemu z dokładnym dobraniem odcienia czy szerokości do produktów posiadanych już w Waszych firmach i domach. W naszej ofercie posiadamy lamówki zaprasowane i bawełniane, a także wszelkiego rodzaju wypustki. Możliwe jest również zaopatrzenie się w gurty spodniowe, makaroniki i szewbandy. ABET z Łodzi proponuje wysokiej klasy dodatki krawieckie - sprawdź nas!

Wyposażenie zakładu krawieckiego


W ramach naszych propozycji oferujemy szeroką gamę produktów, które z pewnością przydadzą się nie tylko w firmach, które zajmują się szyciem, ale również w domach, w których szyje się na własne potrzeby lub w ramach hobby! W naszym katalogu znaleźć można lamówki bawełniane i atłasowe, zaprasowane w różny sposób. Każdy z wariantów zaprasowania można wybrać w odpowiednim rozmiarze, dzięki czemu dopasujemy produkt do swoich potrzeb. Posiadamy również takie dodatki jak wypustki – ze skaju, bawełny oraz atłasu.

Makaroniki i szewbandy z Łodzi

W naszym katalogu, oprócz zaprasowanych lamówek i wypustek z m.in. bawełny i atłasu, możliwe jest również zaopatrzenie się w inne dodatki krawieckie – takie jak chociażby makaroniki, szewbandy oraz gurty spodniowe. Posiadamy makaroniki zwykłe oraz ze sznurkiem w różnych rozmiarach oraz barwach. Gurty spodniowe to także różne wzory i modele – z gumką, z logo oraz otwarte z krytymi szwami. W naszym katalogu proponujemy również materiały, z których można stworzyć te artykuły samodzielnie. Nasza oferta to także szewbandy w różnych rozmiarach i wariantach, jak np. z przeszyciem lub asymetryczne.

Dodatki krawieckie

Firma ABET z Łodzi proponuje szeroką gamę artykułów krawieckich - jesteśmy pewni, że każda osoba, która poszukuje dodatków wysokiej jakości, znajdzie je w naszym katalogu! Nasza ofert to lamówki, wypustki, szewbandy, makaroniki, gurty spodniowe i wiele innych! Atłas, bawełna i skaj to główne materiały, z których wykonujemy nasze zaprasowane lamówki.

Poszukujesz artykułów takich jak wypustki czy gurty spodniowe? Znajdziesz je w sklepie ABET w Łodzi!