Ponieważ od lat działamy w branży tekstylnej doskonale wiemy, jak ważna dla Klientów jest wysoka jakość wyrobów, które otrzymują w ramach realizacji zamówionej usługi oraz terminowość wykonania każdego zlecenia.

 

Proponujemy Państwu cięcie materiałów poliestrowych (lub z włókien sztucznych) na wprost z zatopieniem brzegów. Lamówka w ten sposób przygotowana nie strzępi się. Najmniejszy wykonywany rozmiar to 15mm, najszerszy to 950mm. Tak przygotowany produkt można użyć jako:

  • zwykła tasiemka
  • tasiemka do obszywania
  • surowiec na flagi
  • surowiec na pliski i marszczonki

 

Profesjonalna usługa cięcia materiałów syntetycznych


Ze względu na fakt, że każdą usługę realizujemy wykorzystując zaawansowany technologicznie sprzęt, jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce starannie pocięte materiały syntetyczne z zatopionymi brzegami, co skutecznie zapobiega wysnuwaniu się nitek. Ma to kluczowe znaczenie m.in. w przypadku tkanin, ponieważ zbudowane z nitek osnowy i wątku mają naturalną tendencję do strzępienia się. W przypadku dzianych wyrobów zatopieniu ulegają oczka, co zabezpiecza przed spruciem.


Fachowa wiedza i specjalistyczne urządzenia pozwalają nam szybko i z dużą powtarzalnością wymiarów zrealizować cięcie z zatopieniem brzegów materiałów syntetycznych. Powstałe w ten sposób lamówki i tasiemki znajdują szerokie zastosowanie w produkcji tekstyliów użytkowych i dekoracyjnych oraz w branży odzieżowej, gdzie są powszechnie wykorzystywane do wykańczania ubrań.