Ponieważ od lat działamy w branży tekstylnej doskonale wiemy, jak ważna dla Klientów jest wysoka jakość wyrobów, które otrzymują w ramach realizacji zamówionej usługi oraz terminowość wykonania każdego zlecenia.

 

Proponujemy Państwu cięcie materiałów poliestrowych (lub z włókien sztucznych) na wprost z zatopieniem brzegów, na odcinki w szerokościach od zaledwie 15mm do aż 1800 mm. Przygotowane w ten sposób tasiemki, lamówki i pasma materiałów nie strzępią się, stąd są chętnie i często wykorzystywane jako dodatek w produkcji:

  • odzieży,
  • tekstyliów użytkowych,
  • elementów dekoracyjnych,
  • flag różnego typu,
  • a także plisek i marszczonek.

 

Profesjonalna usługa cięcia materiałów syntetycznych


Ze względu na fakt, że każdą usługę realizujemy wykorzystując zaawansowany technologicznie sprzęt, jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce starannie pocięte materiały syntetyczne z zatopionymi brzegami, co skutecznie zapobiega wysnuwaniu się nitek. Ma to kluczowe znaczenie m.in. w przypadku tkanin, ponieważ zbudowane z nitek osnowy i wątku mają naturalną tendencję do strzępienia się. W przypadku dzianych wyrobów zatopieniu ulegają oczka, co zabezpiecza przed spruciem.


Fachowa wiedza i specjalistyczne urządzenia pozwalają nam szybko i z dużą powtarzalnością wymiarów zrealizować cięcie z zatopieniem brzegów materiałów syntetycznych. Powstałe w ten sposób lamówki i tasiemki znajdują szerokie zastosowanie w produkcji tekstyliów użytkowych i dekoracyjnych oraz w branży odzieżowej, gdzie są powszechnie wykorzystywane do wykańczania ubrań.