Usługi

Oprócz szerokiej oferty produktów oferujemy Państwu całą gamę usług związanych z dodatkami krawieckimi - nadruki, cięcie, prasowanie, podklejanie, szycie dodatków.

 

Jeśli potrzebują Państwo niestandardowych dodatków na zamówienie, chętnie sprostamy tym wymaganiom.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi wykwalifikowani specjaliści, dzięki możliwości dostępu do fachowych maszyn, potrafią wykonać usługę, jaką jest cięcie materiałów. Ogrom tworzyw, jakie mogą być poddane tej procedurze oraz sposoby wykonania (m.in. na wprost, poprzecznie oraz po linii 45°) sprawiają, że jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu!

Dzięki naszym specjalistycznym maszynom, jesteśmy w stanie wykonać idealnie równe cięcie włóknin. Temu zabiegowi możemy poddać m.in. materiały szklane, o zastosowaniu medycznym czy też techniczne lub budowlane. Dzięki wykonaniu procedury podczas przewijania, podzielimy tkaninę na kawałki o długościach zleconych przez Klienta!

Dzięki naszej usłudze, jaką jest cięcie lamówek z zatopieniem brzegów, możliwe jest uzyskanie tasiemki, która się nie pruje ani nie strzępi. Szerokość takiego produktu ustala Klient. Wykonaną wstążkę można wykorzystać w różnoraki sposób - zarówno do obszycia, jak i przy tworzeniu plisek i marszczonek. Gwarantujemy wysoką jakość produktu!

Możliwość wykonania usługi, jaką jest cięcie w trakcie przewijania, pozwala na precyzyjną i specjalistyczną obróbkę takich materiałów, jak np. folie odblaskowe oraz drukarskie, a także filce oraz geowłókniny. Możliwe jest również wykonanie tej procedury na papierze zwykłym oraz marszczonym oraz materiałach specjalistycznych o dużych nawojach.

W ramach naszych usług proponujemy także cięcie taśm na odcinki. Dzięki możliwości wykonania tej procedury wraz z zatopieniem końcówek, każdy Klient może zamówić rzepy, taśmy ozdobne, tkane czy żakardowe w wybranej przez siebie szerokości. Opcja zatopienia prostego lub ukośnego z pewnością zadowoli wielu Klientów i pozwoli na otrzymanie potrzebnego produktu.

Nasze usługi to także prasowanie lamówek. Pozwala ono na wykonanie produktu, który pozwoli na wykończenie odzieży takim samym materiałem, kolorem czy wzorem jak ten, z którego została wykonana. Dzięki wielu sposobom złożenia i zagięcia wykonywanych produktów, możliwe jest dostosowanie gotowej tasiemki do życzeń Klienta.

Nasze usługi obejmują również podklejanie materiałów. Dostarczamy przygotowany produkt w wybranym rozmiarze – jest on gotowy do dalszej obróbki i wykorzystania go do różnorakich projektów. Możemy go również pociąć po skosie, na wprost lub w poprzek. Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania!

Potrzebujesz konkretnej lamówki, wypustek lub tasiemek z wybranych przez siebie materiałów? Zapraszamy! Szycie dodatków krawieckich to jedna z naszych usług. Wykonamy dokładnie takie produkty, jakie spełnią Twoje oczekiwania, niezależnie czy chodzi o makaroniki czy lamówki zaprasowane. Prześlij do nas materiał i pozwól nam zająć się resztą!