Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę znaleźć wzorniki kolorystyczne oraz katalog produktów?

Nasze wzorniki oraz katalog znajdują się na dole strony, w tzw. stopce. Możliwe jest pobranie plików z rozszerzeniem PDF i dokładne zapoznanie się z naszą ofertą. W zależności od ustawień monitora, kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Prosimy zapoznać się dokładnie z naszym katalogiem produktów. Pomoże on w wyborze konkretnych artykułów. Ważne jest dokładne sprawdzenie numerów danych artykułów i upewnienie się, że są one poprawne – jeden mały błąd i otrzymacie nieodpowiedni kolor! Następnie, maila z zamówieniem należy wysłać na adres email sprzedaz@abet.com.pl.

Jakie są możliwości wysyłki?

Prosimy o kontakt mailowy (poczta@abet.com.pl) lub telefoniczny (tel. 42 612 19 19; 42 612 18 88; lub kom. 693 680 056) w celu ustalenia jak najwygodniejszego sposobu przesyłki. Zależy on oczywiście od wielkości zamówienia. Przesyłki wysyłamy naszym kurierem (GLS) lub kurierem klienta.

W jakich godzinach działa sklep stacjonarny?


Do naszego sklepu stacjonarnego w Łodzi przy ulicy Fredy 21 zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Ile kosztują usługi krawieckie?

Koszt usług zależy od rodzaju oraz wielkości zamówienia. W ramach dokładnej wyceny, zapraszamy do kontaktu - chętnie określimy, ile kosztować będzie interesująca Was usługa i ile czasu konieczne będzie na wykonanie zamówienia.