Usługowe cięcie lamówek

Oprócz posiadania szerokiego asortymentu krawieckiego zajmujemy się również pracą na różnego rodzaju materiałach. Na dobrych jakościowo urządzeniach wykonamy dla Państwa usługowe cięcie lamówek zgodnie z Państwa życzeniem. Dzięki bogatej ofercie dzianin nasze tkaniny możemy wykorzystywać do produkcji pasków materiałów - a w razie konieczności chętnie przyjmiemy komponenty dostarczone przez Państwa.

 

Z racji pracy na różnych komponentach, lamówki możemy wyciąć z większości dostępnych dzianin oraz tkanin. Do wytwarzanych przez nas najpopularniejszych kawałków materiałów należą paski:

  • bawełniane - to solidne wykończenie o wielu wariantach kolorystycznych znajduje zastosowanie przy odzieży noszonej na co dzień,
  • atłasowe - uniwersalny typ, doskonały do eleganckiego przyozdabiania sukienek, firanek oraz bluzek,
  • skórkowe - doskonałe w nadaniu ubraniom (najczęściej płaszczom i kurtkom) całkowicie nowego charakteru,
  • brokatowe - błyszczący efekt świetnie odnajduje się wśród ubrań oraz torebek, którym trzeba dodać nieco blasku i klasy,
  • i inne.

Do naszych usług należy również wykonanie typowego i niestandardowego cięcia: pod kątem 45 stopni, po linii gwintu, skosie oraz po śrubie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to zajmiemy się również szyciem wypustek na powierzonych przez Państwa tkaninach oraz zaprasowaniem lamówki - to jeszcze lepsza prezencja gustownego wykończenia.

 

Estetyczne cięcie lamówek

Zadbamy, aby każdą usługę wykonać zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami i zawsze na podstawie zamówienia. Dzięki temu wszystkie dostarczone przez nas materiały są dobrze obrobione – są bardziej rozciągliwe i lepiej się je układa w porównaniu do pasków, na których pracowano tradycyjnymi metodami.

 

Ponadto z tak wytworzonymi lamówkami można ładnie i estetycznie wykończyć brzegi ubrań oraz podkreślić ich poszczególne elementy. Te wycięte przez nas idealnie nadają się do przyozdabiania cienkich i delikatnych tkanin. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, to zapraszamy do kontaktu!