Gurty spodniowe - praktyczna metoda wykończenia spodni czy atrakcyjny sposób kreowania własnej marki?

Produkcja odzieży to obszar, w którym o ostatecznym wyglądzie wykonywanych wyrobów często decydują detale. Na przykład w szwalniach realizujących zamówienia na elegancką garniturową odzież damską i męską, niezwykle ważnym dodatkiem są gurty spodniowe.

 

Różnorodność i rola gurtów spodniowych

Gurty spodniowe mocowane są po wewnętrznej stronie paska. Otwarte lub zamknięte, z fartuszkiem lub bez, z wypustką lub z gumkami hamującymi, a także ze ściegiem ozdobnym (AMF, Columbia) czy też z krytymi szwami – możliwości jest wiele a prawidłowo dobrane gurty zdecydowanie przekładają się na walory wizualne gotowego produktu oraz wygodę jego użytkowania. Mają przede wszystkim usztywnić i ustabilizować ten obszar, ponadto przytrzymują koszulę na swoim miejscu zapobiegając jej wysuwaniu się.

 

Wysoka jakość wykonania przede wszystkim

Produkcja eleganckiej odzieży męskiej i damskiej to obecnie konieczność sprostania wysokim oczekiwaniom względem kunsztu i jakości jej wykonania. Stosowanie odpowiednio dobranych gurtów spodniowych jest więc koniecznością. Muszą być produkowane z jak najlepszych materiałów, dopasowanych pod względem wzoru i koloru do tkanin, z których kroi się też inne elementy spodni. Bardzo popularna jest również personalizacja gurtów, pozwalająca w subtelny, ale też niezwykle atrakcyjny sposób ozdobić ten kluczowy dodatek, własnym logo i przy okazji jeszcze lepiej budować wizerunek własnej marki.

 

Gurty spodniowe w ofercie ABET

Jako przedsiębiorstwo od lat działające w branży odzieżowej możemy zaoferować naszym Kontrahentom szeroką gamę gurtów spodniowych w standardowych rozmiarach lub przygotować je na zamówienie, zgodnie z przekazaną specyfikacją - również w wersji z logo firmy. Nowoczesny park maszynowy oraz bogata wiedza pozwalają nam na kompleksową realizację zleceń także z materiałów powierzonych, a możliwość spersonalizowania produktu to kolejny atut, który zdecydowanie wyróżnia naszą firmę na rynku.

0
Feed

Zostaw komentarz