Lamówki - zastosowanie i wykorzystanie

Powszechnie wykorzystywane do wykańczania odzieży, tekstyliów użytkowych czy obić mebli. Lamówki bawełniane, atłasowe, ze skaju, bistorowe lub brokatowe produkowane przez firmę Abet są dodatkami krawieckimi o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzają się nie tylko jako element dekoracyjny, ale też jako skuteczne zabezpieczenie chroniące brzegi materiału przed wystrzępieniem i są stosowane wszędzie tam, gdzie inne metody wykończenia krawędzi, na przykład na owerloku, nie zdają egzaminu. Nic dziwnego, że zarówno duże szwalnie, jak i mniejsze pracownie krawieckie czy firmy zajmujące się produkcją mebli tapicerowanych tak bardzo na nich polegają, zużywając niekiedy na co dzień setki metrów tego typu bawełnianej, atłasowej czy wykonanej ze sztucznej skóry taśmy.

 

Lamówka atłasowa, bawełniana, brokatowa, a może ze sztucznej skóry?


Wśród dostępnych w ofercie firmy Abet propozycji znajdują się taśmy cięte po skosie lub na wprost z zatopieniem brzegów, produkowane z bardzo różnych materiałów i w szerokiej gamie kolorystycznej, co zdecydowanie ułatwia Klientom wybranie tych, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu. Jedną z najpopularniejszych opcji jest lamówka zaprasowana fabrycznie, która zdecydowanie przyśpiesza proces naszywania zdobień lub wykańczania krawędzi wyrobów tekstylnych – odzieży i bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej, ubrań roboczych czy też koców lub kołder. W Abet Klienci mogą zamówić nie tylko te najpowszechniej wykorzystywane wersje zaprasowane z jednej lub z dwóch stron, ale też produkty zaprasowane na pół, z przeszyciem, z wkładem, z przerwą lub na 4.

 

Lamówka bawełniana - producent w województwie łódzkim

 

Producent lamówek, firma Abet z Łodzi, od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży odzieżowej i tekstylnej, proponując Klientom dodatki krawieckie najwyższej jakości. Nasi odbiorcy z Pabianic i innych miejscowości cenią sobie przede wszystkim różnorodność dostępnych rozwiązań. Nie bez znaczenia jest też możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, z uwzględnieniem konkretnych wytycznych dotyczących między innymi rodzaju materiału (m.in. bawełna, atłas, bistor, skaj), szerokości taśmy czy sposobu zaprasowania.

0
Feed

Zostaw komentarz